Hakkımızda

Geleceği bugünden tasarlamanın, dünyada trendleri takip edebilmenin en başarılı yolu,
ileri teknoloji çözümlerini kullanabilmektir.

Natura, bu düşünce doğrultusunda geleceği öngörerek, mermerin ocaktan çıkarılmasından, fabrikada işlenmesine kadarki süreçte, yurtiçi ve yurtdışından devamlı danışmanlık alarak, yenilikçi ve çevreci teknoloji çözümlerini kullanmaktadır.

Dünya pazarlarında kendine yer bulmanın yolu, dünyanın en gelişmiş teknolojisini kullanarak üretim yapmaktan geçer. Bu strateji ile ilerleyen Natura, teknolojisini devamlı yenileyerek, şu anda üretiminde İtalyan ve gelişen Türk makine sanayinin tamamen bilgisayar kontrollü son teknoloji makinelerini kullanmaktadır. Tam otomatik robotlarla desteklenen makina parkında Levha ve Strip güçlendirme sistemlerini Türkiye’de ilk kez Natura kullanmıştır.

Modern tesis, ekipman ve altyapıya sahip ocaklarda, tamamı Natura’e ait geniş makine parkuru ile üretim yapılmaktadır.

Natura yüksek stok kapasitesinde blok, levha ve ebatlanmış ürünlerde kaliteyi, sürekliliği ve kısa zamanda ürün teslimini, modern teknolojisi sayesinde gerçekleştirebilmektedir. Dayanıklı ve standart ürünlerin kalite kontrolleri, en gelişmiş ileri teknoloji yöntemleriyle yapılmaktadır. Teknolojiye bu kadar ciddi yatırım yapan Natura, yeni teknolojiler ile müşterilere özel ürünler üretilebilmektedir.

AÇILAN DAVALAR
Natura Mermer Madencilik İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin 1 Haziran 2018 tarihinde yapılan 2017 yılı Olağan Genel Kurul toplantısında alınan kararların iptali talebiyle azınlık pay sahiplerinden olan Ender Erşahin tarafından 18.7.2018 tarihinde Afyonkarahisar 2. Asliye Hukuk Mahkemesi 2018/746 E. sayılı dosyası üzerinden dava açılmış olup, duruşma günü 12 Nisan 2019 günü saat 10.05’tir. TTK 448/2 maddesi uyarınca ilan olunur.